Date Teams/Event Time Score Links
 
March
Sat. 5 vs. Ill. Wesleyan @ St. Louis, Mo. Final L, 3-0
  Shaw Park
Sun. 6 at Fontbonne Final L, 7-4
  at Fontbonne Final W, 10-7
Sat. 19 at Hanover Final W, 7-0
Sun. 20 at Hanover Final W, 10-2
  at Hanover Final L, 9-3
Tue. 22 at #6 Emory Final L, 3-1
Wed. 23 at Oglethorpe Final W, 7-5
Fri. 25 at LaGrange Final L, 4-3
  at LaGrange Final L, 12-4
Sat. 26 at #6 Emory Final L, 15-4
Wed. 30 Elmhurst Final W, 9-3
 
April
Sun. 3 Wis.-Platteville Final W, 5-1
  Wis.-Platteville Final L, 13-4
Sat. 9 Robert Morris (Peoria) Final W, 1-0
  Robert Morris (Peoria) Final W, 2-1
Sun. 10 Lawrence Final - 7 innings W, 3-1
Tue. 12 at Lewis Final - 11 innings W, 5-4
Sat. 16 at Washington (Mo.) Final - 15 innings L, 6-5
  at Washington (Mo.) Final - 7 innings L, 11-1
Sun. 17 at Washington (Mo.) Final W, 11-2
Tue. 19 Calvin Final W, 6-2
Sat. 23 Beloit Final L, 2-1
  Beloit Final - 10 innings L, 8-5
Sun. 24 at Rockford Final W, 12-10
  at Rockford Final - 7 innings L, 12-2
Wed. 27 North Park Final - 8 innings L, 8-4
 
May
Tue. 3 at #12 North Central (Ill.) Final W, 14-6
Wed. 4 at Dominican (Ill.) Final W, 3-1
  Schaumburg, Ill.
Fri. 6 St. Norbert Final L, 4-3
Sat. 7 St. Norbert Final W, 13-4
Sun. 8 at Edgewood Final W, 4-0
  at Edgewood Final - 7 innings W, 12-1
Wed. 11 at Chicago St. Final L, 6-5
Fri. 13 Washington (Mo.) Final L, 4-3
Sat. 14 Washington (Mo.) Final - 7 innings L, 17-3
  Washington (Mo.) Final L, 5-4
 
March
Sat. 4 vs. Lawrence @ Jacksonville, Ill. Final W, 8-3
  vs. Loras @ Jacksonville, Ill. Final - 8 innings L, 15-5
Sun. 5 vs. Elmhurst @ Jacksonville, Ill. Final W, 13-12
  vs. Ill. Wesleyan @ Jacksonville, Ill. Final - 7 innings L, 16-6
Sat. 18 vs. St. Olaf @ Auburndale, Fla. Final W, 10-2
  Lake Myrtle Park #5
Sun. 19 vs. Union (N.Y.) @ Auburndale, Fla. Final W, 4-2
  Lake Myrtle Park #2
Mon. 20 vs. Carleton @ Auburndale, Fla. Final W, 11-3
  Lake Myrtle Park #4
Tue. 21 vs. Dartmouth @ Auburndale, Fla. Final L, 19-11
  Lake Myrtle Park - Main Field
Thu. 23 vs. Fontbonne @ Auburndale, Fla. Final L, 8-3
  Lake Myrtle Park #6
Fri. 24 vs. D'Youville @ Auburndale, Fla. Final - 7 innings W, 13-1
  Lake Myrtle Park #8
Sat. 25 vs. Keuka @ Winter Haven, Fla. Final - 5 innings W, 10-1
  Chain of Lakes Stadium
Sun. 26 vs. Southern Maine @ Auburndale, Fla. Final W, 9-5
  Lake Myrtle Park #1, Auburndale, Fla.
 
April
Sat. 1 Wis.-Superior Final W, 4-1
  at Illinois-Chicago (Curtis Granderson Stadium)
Sun. 2 Wis.-Superior Final W, 1-0
  Wis.-Superior Final W, 6-0
Sat. 8 Finlandia Final W, 13-2
  Finlandia Final L, 7-3
Sun. 9 Finlandia Final W, 4-3
  Finlandia Final W, 11-4
Wed. 12 Dominican (Ill.) Final W, 7-6
Fri. 14 North Central (Ill.) Final L, 11-10
Sat. 15 at Beloit Final - 7 innings W, 21-8
  at Beloit Final W, 13-10
Sat. 22 at Case Western Reserve Final L, 7-5
  at Case Western Reserve Final L, 7-1
Sun. 23 at Case Western Reserve Final L, 9-4
  at Case Western Reserve Final L, 6-4
Sat. 29 Grinnell Final L, 4-2
  Grinnell Cancelled
Sun. 30 Grinnell Cancelled
 
May
Tue. 2 Carthage Postponed
Fri. 5 at Illinois Tech Final - 7 innings W, 16-5
Sat. 6 vs. Illinois Tech @ Chicago, Ill. Final W, 8-6
  at Guaranteed Rate Field
Sun. 7 Illinois Tech Final W, 12-4
  Illinois Tech Final W, 14-4
Tue. 9 at Benedictine (IL) Final W, 6-4
Fri. 12 at Washington (Mo.) Final L, 3-2
Sat. 13 at Washington (Mo.) Final - 7 innings L, 10-0
  at Washington (Mo.) Final L, 8-5
Sun. 14 at Washington (Mo.) Final L, 14-5
 
February
Fri. 23 at Fontbonne 3:00 PM CST
Sat. 24 vs. Millikin @ Clayton, Mo. 11:00 AM CST
Sun. 25 vs. Dominican (Ill.) @ Clayton, Mo. 11:00 AM CST
 
March
Sat. 3 vs. Dubuque @ Greenville, Ill. 1:00 PM CST
  at Greenville 3:00 PM CST
Sun. 4 vs. Grinnell @ Greenville, Ill. 1:00 PM CST
Sat. 17 vs. Wis.-Platteville @ Terre Haute, Ind. 2:00 PM CDT
  at Rose-Hulman 5:00 PM EDT
Sun. 18 at Rose-Hulman 2:00 PM EDT
Tue. 20 at Mary Hardin-Baylor 6:00 PM CDT
Wed. 21 at Southwestern (Tex.) 6:00 PM CDT
Fri. 23 at Texas Lutheran 7:00 PM CDT
Sat. 24 at Texas Lutheran 7:00 PM CDT
Sat. 31 at Illinois Col. 1:00 PM CDT
  at Illinois Col. 3:30 PM CDT
 
April
Mon. 2 Beloit 1:00 PM CDT
  Beloit 3:30 PM CDT
Sat. 7 Central (Iowa) 12:00 PM CDT
  Central (Iowa) 3:00 PM CDT
Tue. 10 at Illinois Tech TBA
Wed. 11 at Dominican (Ill.) 6:00 PM CDT
Sat. 14 Finlandia 12:00 PM CDT
  Finlandia 2:30 PM CDT
Sun. 15 Finlandia 12:00 PM CDT
  Finlandia 2:30 PM CDT
Wed. 18 Edgewood 3:30 PM CDT
Sat. 21 Benedictine (IL) 3:00 PM CDT
  Benedictine (IL) 5:30 PM CDT
Sun. 22 at Elmhurst 1:00 PM CDT
Sat. 28 Caltech 12:00 PM CDT
  Caltech 2:30 PM CDT
Sun. 29 Caltech 12:00 PM CDT
 
May
Tue. 1 at Ill.-Chicago 6:00 PM CDT
Sat. 5 vs. Luther @ Grinnell, Iowa 1:00 PM CDT
  at Grinnell 4:00 PM CDT
Sun. 6 at Grinnell 12:00 PM CDT
Sat. 12 at Case Western Reserve TBA
  at Case Western Reserve TBA
Sun. 13 at Case Western Reserve TBA
Bold team: Home event